Plavecká čepice LYCRAS Spokey

BLACK
VÝPRODEJ SKLADU
Plavecká čepice LYCRAS Spokey
Plavecká čepice LYCRAS Spokey
Technologie

Plavecká čepice LYCRAS Spokey

73 Kč
58 Kč
Cena bez DPH: 48 Kč
Cena před slevou:
73 Kč

Vyber barvu

 
 
 

Vyber velikost

---
Kat. číslo: SP21030
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní před změnou byla
58 Kč

Ilustrativní foto - sytost barvy produktu se může lišit s ohledem na světlo v ateliéru nebo rozlišení či nastavení vašeho zařízení (kontrast barev, filtr modrého světla apod.).

Platební možnosti

Twisto pay - nákup hned, platba až do 30 dní Platim Pak - nákup hned, platba až za 30 dní

 


Obecný popis

Textilní plavecká čepice Spokey LYCRAS:
- vyrobena ze spandexu, díky čemuž se snadno nasazuje i sundává a netahá vlasy
- chrání vlasy před chlorovanou vodou
- je pružná a nestlačuje hlavu.

Textilní plavecká čepice Spokey LYCRAS je vyrobena ze spandexu, který zaručuje snadné nasazování a sundávání čepice bez nepříjemného "tahání" vlasů. Čepice je měkká a pružná, díky čemuž nestlačuje hlavu. Po použití ji stačí pouze opláchnout pod tekoucí vodou a osušit. Díky tomu si udržíte čepici v dobrém stavu po dlouhou dobu!

Pravidelné plavání je jeden ze způsobu, jak shodit přebytečné kilogramy, zpevnit celé tělo, zlepšit svou fyzickou kondici a hlavně, je to skvělá zábava! Plavání je také ideální pro ty, kteří bojují s vadami držení těla, nebo jako forma rehabilitace po úrazu. Je to jedna z nejlepších fyzických aktivit. Nezbytnou součástí vybavení každého plavce je kromě plavek i plavecká čepice, která chrání vlasy před namočením do vody, a zároveň je chrání před škodlivými účinky chlóru. A navíc, umožňuje zachovat aerodynamickou siluetu plavce, která je nesmírně důležitá během rychlého plavání.

Materiál: spandex
Obvod čepice: cca 48 cm
Velikost: univerzální

Výrobce:

Spokey
Záruční doba: 24 měsíců

Dotaz na produkt

Chtete-li nám poslat nějaký vzkaz, názor nebo dotaz, vyplňtě prosím následující formulář a stiskněte tlačítko Odeslat. Vyplníte-li platnou e-mailovou adresu, budeme vám moci zaslat odpověď.

Fotogalerie

Hlídací pes