Trekingové hole - hnědé QUICK Spokey

BLACK
Trekingové hole - hnědé QUICK Spokey
Trekingové hole - hnědé QUICK Spokey Trekingové hole - hnědé QUICK Spokey Trekingové hole - hnědé QUICK Spokey Trekingové hole - hnědé QUICK Spokey Trekingové hole - hnědé QUICK Spokey Trekingové hole - hnědé QUICK Spokey Trekingové hole - hnědé QUICK Spokey Trekingové hole - hnědé QUICK Spokey Trekingové hole - hnědé QUICK Spokey Trekingové hole - hnědé QUICK Spokey Trekingové hole - hnědé QUICK Spokey

Trekingové hole - hnědé QUICK Spokey

1 068 Kč
854 Kč
Cena bez DPH: 706 Kč
Cena před slevou:
1 068 Kč

Vyber velikost

---
Kat. číslo: SP55258
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní před změnou byla
854 Kč

Dostupnost

---
4 - 7 dníPoslední aktualizace skladu:17.06.2024

Ilustrativní foto - sytost barvy produktu se může lišit s ohledem na světlo v ateliéru nebo rozlišení či nastavení vašeho zařízení (kontrast barev, filtr modrého světla apod.).

Platební možnosti

Twisto pay - nákup hned, platba až do 30 dní Platim Pak - nákup hned, platba až za 30 dní

 


Obecný popis


Trekingové hole Spokey QUICK:

- 4-dílné outdoorové hole s novým rozkládacím systémem, který zajišťuje jednoduché skladování a přepravu
-
mají hroty se zvýšenou odolností, které umožňují pohodlnou chůzi po náročném a tvrdém povrchu
- rukojeti jsou vyrobené z pěny EVA, které tlumí nárazy přenášené do rukou a zároveň jsou měkké a příjemné na dotek!

Trekingové hole Spokey QUICK, to je ultramoderní model určený pro náročnou horskou turistiku. Hole poskytují plnou podporu během výletu! Velmi odolná a lehká konstrukce, nový systém skládání s možnosti regulace délky a mnoho dalších vychytávek dělají z modelu QUICK ideálního parťáka pro všechny milovníky horských výletů.

 Pro opravdové milovníky hor

Ve Spokey víme, jak moc je během trekingu důležitá bezpečnost, proto byl model QUICK vyroben z nejkvalitnějších materiálů (hliník 7075), které zajišťují dlouhou životnost a odolnost proti mechanickému poškození, při současném zachování nízké hmotnosti. 4 díly s jedinečným skládacím systémem mají vliv na celkovou tuhost a dokonalou práci holí. Spojovací lanka jsou pokryty plastem, která zajišťují, že hole jsou tvrdé a zároveň se během rozložení prodlužují. Celek je zakončen vnějším kovovým systémem uzamčení, který usnadňuje rozkládání a skládaní holí.

Technologie přesně podle vašich potřeb

Trekingové hole Spokey QUICK jsou regulovatelné v rozsahu 110-130 cm, díky čemuž si můžete jejich délku nastavit dle svých potřeb! Po složení hole nezabírají mnoho místa, což usnadňuje jejich přepravu a skladování, zejména díky jednoduchému systému skládání! Model QUICK se vejde do každého batohu.

Treking pro Vás

Model QUICK má hroty se zvýšenou odolností, které umožňují pohodlnou chůzi po náročném a tvrdém povrchu. Tato varianta je určená pro osoby, které plánují intenzivní pochody, během nichž dochází ke zvýšenému riziku opotřebení hrotů. K holím jsou přidány ochranné koncovky, které chrání opotřebení hrotů při chůzi na tvrdém povrchu (beton, asfalt). Možnost výměny koncovek umožňuje delší používání svých oblíbených holí. Použití pěny EVA v rukojetích zvyšuje tlumení nárazů přenášených do rukou. Pěna EVA se vyznačuje vysokou hustotou, je měkká a příjemná na dotek. Celek je zakončen rychlou regulací FastFit.

Parametry:
materiál: hliník 7075
počet dílů: 4
rukojeť: pěna EVA
regulace pásku: FastFit – rychlé nastavení
uzamčení částí hole: vnější (kovové)
hrot: slinutý karbid
talířek: vyměnitelný
hmotnost (2 hole): 520 g
délka: 110-135 cm
délka po složení: 40 cm
dodatečné prvky: gumové koncovky na hůlky

Výrobce:

Spokey
Záruční doba: 24 měsíců

Dotaz na produkt

Chtete-li nám poslat nějaký vzkaz, názor nebo dotaz, vyplňtě prosím následující formulář a stiskněte tlačítko Odeslat. Vyplníte-li platnou e-mailovou adresu, budeme vám moci zaslat odpověď.

Fotogalerie

Hlídací pes