Kemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP

BLACK
Kemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP Mix
Kemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP MixKemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP MixKemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP MixKemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP MixKemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP MixKemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP MixKemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP MixKemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP MixKemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP MixKemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP MixKemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP MixKemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP MixKemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP Mix

Kemp set stůl a židle HAWAII FOLDABLE CAMPING SET LOAP

1 999 Kč
1 359 Kč
Cena bez DPH: 1 123 Kč
Cena před slevou:
1 599 Kč

Vyber velikost

ONE SIZE
Kat. číslo: FU1804
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní před změnou byla
1 359 Kč

Dostupnost

osUNI
Mix
Nedostupné
SKLADEMAktuální stav

Ilustrativní foto - sytost barvy produktu se může lišit s ohledem na světlo v ateliéru nebo rozlišení či nastavení vašeho zařízení (kontrast barev, filtr modrého světla apod.).

Platební možnosti

Twisto pay - nákup hned, platba až do 30 dní Platim Pak - nákup hned, platba až za 30 dní

 


Obecný popis

Rádi kempujete a chcete mít své pohodlí? Pořiďte si rozkládací stůl a 4 židle HAWAII. Stůl má hliníkovou konstrukci a rozměry 150 x 60 x 55 cm, židle jsou ocelové, s rozměrem 30 x 32 x 37 cm.

Hmotnost: 6,5 kg
Nosnost (kg): 30 kg
Materiál: stůl: MDF 5 mm potisk, židle: 600 x 300D Oxford PE
Konstrukce: stůl: 25x0,8/22x0,8mm hliník; židle: 19x0,8mm ocel

Výrobce:

LOAP
Záruční doba: 24 měsíců

Dotaz na produkt

Chtete-li nám poslat nějaký vzkaz, názor nebo dotaz, vyplňtě prosím následující formulář a stiskněte tlačítko Odeslat. Vyplníte-li platnou e-mailovou adresu, budeme vám moci zaslat odpověď.

Fotogalerie

Hlídací pes