ALPINE PRO

 
Česká společnost ALPINE PRO, a.s.  byla založena v roce 1994. Tento tuzemský významný výrobce a distributor sportovního a outdoorového oblečení a vybavení se rovněž prosadil na slovenském, polském a maďarském trhu. Zastoupení má také např. v Austrálii, Belgii, Francii, Portugalsku, Řecku, Itálii, Anglii, Chorvatsku, Srbsku, Rusku a dalších zemích.
 
ALPINE PRO patří mezi rozhodující společnosti na českém trhu. V současné době je značkou s největší sítí autorizovaných prodejen a franchize prodejců v oblasti outdoorových aktivit a dodává zboží do největších obchodních řetězců.
Nosný program společnosti je založen především na outdoorovém oblečení, zimních lyžařských bundách, kalhotách, street oblečení, funkčním spodním prádle, batozích, taškách, spacích pytlech a na ucelené kolekci outdoorové obuvi.
 
ALPINE PRO představuje pro zákazníka jak garanci širokého výběru značkových produktů pro všechny druhy aktivit se zárukou příznivého poměru mezi cenou, kvalitou a módním designem, tak  synonymum vysoce kvalitních materiálů a inovativních technologií, které posouvají každou další kolekci výše. Příkladem je Thermocool - materiál, který při vysoké zátěži dokáže odpařovat vlhkost rychleji než jiné materiály díky jedinečné směsi rozdílných typů vláken, naopak při malé zátěži zajišťuje materiál tepelnou ochranu. Dále EasyOut - což je unikátní profilovaná struktura povrchu na rubové straně textilie, podporující snadnější odvod tělesné vlhkosti nejen při běžném nošení, ale i při různých sportovních aktivitách. Perfektní technické vlastnosti nabízí také  PTX, Coolmax, Windbarrier či Ultra light.
 
Pohyb bez omezení plný energie - to jsou bundy i kalhoty ALPINE PRO. Otestujte si na vlastní kůži skvěle technicky propracované artikly- ani trička a tílka nejsou výjimkou!
 
ALPINE PRO dlouhodobě sponzoruje špičkové sportovce a talenty, jako je např. Tomáš Verner, Ondřej Synek, Lukáš Vokatý.
 
Garancí kvality zákazníkům je i fakt, že značka ALPINE PRO je od roku 2009 oficiálním partnerem českého olympijského týmu. Kolekce oblečení pro olympioniky se setkala s velmi kladnou odezvou a díky úžasným olympijským holínkám jsme zase světu známější :-)!